Konkurs z wiedzy prawnej Powiatu Augustowskiego

W dniu 14 maja 2024 r. w Starostwie Powiatowym w Augustowie odbył się Konkurs z wiedzy prawnej Powiatu Augustowskiego „Młodzi Mistrzowie Prawa” zrealizowany przez Pasieka – Fundacja Rozwoju i Wsparcia pod honorowym patronatem Starosty Powiatu Augustowskiego.

Uczestników – uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu Powiatu  – Zespołu Szkół Ogólnokształcących I Liceum Ogólnokształcącego im. Grzegorza Piramowicza w Augustowie, II Liceum Ogólnokształcącego w Augustowie im. Polonii i Polaków na Świecie, Augustowskiego Centrum Edukacyjnego – oraz ich opiekunów powitał oraz życzył powodzenia w zmaganiach przedstawiciel Fundacji Pasieka – Pan Mecenas Bartosz Cieśluk.

Po zakończeniu konkursowych zmagań odbyło się uroczyste wręczenie nagród. Upominki w imieniu Powiatu Augustowskiego wszystkim wyróżnionym wręczył Piotr Rusiecki – Starosta Augustowski.

Laureatami konkursu „Młodzi Mistrzowie Prawa” w Powiecie Augustowskim zostali:

🥇 I Miejsce – Karolina Wysocka – z II Liceum Ogólnokształcącego w Augustowie im. Polonii i Polaków na Świecie,

🥈II Miejsce – Jakub Grochowski – z Augustowskiego Centrum Edukacyjnego,

🥉III Miejsce – Kuba Grześkowiak oraz Krystian Rutkowski – z I Ogólnokształcącego im. Grzegorza Piramowicza w Augustowie.

Serdecznie Gratulujemy!

Dziękujemy uczniom za trud włożony w przygotowania, Panu Staroście Piotrowi Rusieckiemu za wsparcie projektu oraz wspaniałe przyjęcie, a także przedstawicielom szkół za znakomitą współpracę.