Konkurs z wiedzy prawnej Powiatu Hrubieszowskiego

W dniu 10 czerwca 2024 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Hrubieszowie odbyła się kolejna edycja Konkursu z wiedzy prawnej Powiatu Hrubieszowskiego „Młodzi Mistrzowie Prawa” pod patronatem honorowym Starosty Powiatu Hrubieszowskiego.

O godzinie 9:00 odbyło się oficjalne otwarcie konkursu, a głos zabrał Pan Wicestarosta Radosław Maksymowicz. Serdecznie przywitał uczniów z Zespołu Szkół nr 1 w Hrubieszowie, I LO im ks. Stanisława Staszica w Hrubieszowie oraz Zespółu Szkół nr 4 w Hrubieszowie wraz z nauczycielami. Wyraził uznanie dla uczestników konkursu za zainteresowanie dziedziną nauk prawnych oraz życzył młodzieży powodzenia na konkursowych zmaganiach.

Uczniowie przystąpili do konkursu, mając do dyspozycji pytania testowe oraz otwarte, wraz z krzyżówką. Czas na wypełnienie testu wynosił 30 minut. Po zakończeniu konkursu prawnicy z ramienia Fundacji Pasieka dokonali sprawdzenia testów.

Po zakończeniu sprawdzania testów odbyło się uroczyste odczytanie wyników konkursu oraz wręczenie nagród.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce – Gabriel Paluch – I  Liceum Ogólnokształcące im ks. Stanisława Staszica w Hrubieszowie,

II miejsce – Agata Stankiewicz – I  Liceum Ogólnokształcące im ks. Stanisława Staszica w Hrubieszowie,

III miejsce – Natalia Bojarczuk – I  Liceum Ogólnokształcące im ks. Stanisława Staszica w Hrubieszowie.

Serdecznie gratulujemy!

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe gadżety od Starostwa Powiatowego w Hrubieszowie, a laureaci otrzymali nagrody ufundowane przez Fundację „Pasieka”.

Dziękujemy za udział i zaangażowanie! Jesteśmy pewni, że zdobyta wiedza prawnicza będzie nie tylko przydatna w codziennym życiu, ale także posłuży jako solidna podstawa do dalszego rozwoju i sukcesów.