Konkurs z wiedzy prawnej Powiatu Oleckiego

W dniu 20 kwietnia 2023 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Olecku odbył się Powiatowy Konkurs z Wiedzy Prawnej zorganizowany przez Fundację Pasieka pod honorowym patronatem Starosty Oleckiego Marzanny Pojawy-Grajewskiej.

O godzinie 10:30 odbyło się oficjalne otwarcie konkursu, a głos zabrała Pani Starosta Marzanna Pojawa-Grajewska. Serdecznie przywitała uczniów z I Liceum Ogólnokształcącego (LO) im. Jana Kochanowskiego w Olecku, Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych (ZSLiZ) w Olecku oraz Zespołu Szkół Technicznych (ZST) w Olecku wraz z nauczycielami oraz życzyła powodzenia w konkursowych zmaganiach.

Uczniowie przystąpili do konkursu, mając do dyspozycji pytania testowe oraz otwarte, wraz z krzyżówką.

Po zakończeniu konkursu prawnik z ramienia Fundacji Pasieka Pan Mecenas Błażej Żabiński dokonał sprawdzenia prac konkursowych oraz odbyło się uroczyste odczytanie wyników konkursu oraz wręczenie nagród.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce – Gabriela Chalecka – z I Liceum Ogólnokształcącego (LO) im. Jana Kochanowskiego w Olecku,

II miejsce – Joanna Sulżycka – z Zespołu Szkół Technicznych (ZST) w Olecku

III miejsce – Maciej Penner – z I Liceum Ogólnokształcącego (LO) im. Jana Kochanowskiego w Olecku.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali od Starostwa Powiatowego w Olecku pamiątkowe gadżety, a najlepsi – wartościowe nagrody ufundowane przez Fundację „Pasieka”.

Dziękujemy uczniom za trud włożony w przygotowania, Pani Staroście Marzannie Pojawie-Grajewskiej za wsparcie projektu oraz za wspaniałe przyjęcie, a także przedstawicielom szkół za znakomitą współpracę.

Gratulujemy zwycięzcom !!!

Zapraszamy do relacji Starostwa Powiatowego w Olecku: https://www.powiat.olecko.pl/aktualnosc-1933-kto_zwyciezyl_w_konkursie_z_wiedzy.html