Powiatowy konkurs z wiedzy prawnej – Powiatu Rzeszowskiego

W dniu 22.10.2021 r. w Zespole Szkół Nr 1 im. Ambrożego Towarnickiego w Rzeszowie przeprowadzony został przez Fundację Pasieka – Powiatowy konkurs z wiedzy prawnej. W konkursie udział wzięły szkoły średnie z terenu Powiatu Rzeszowskiego. Przeprowadzenie konkursu zostało poprzedzone realizacją cyklu warsztatów prawnych w szkołach średnich. Prowadzącym zajęcia był adwokat Karol Grześkiewicz (Kancelaria Grześkiewicz w Rzeszowie).
Laureatami Powiatowego konkursu z wiedzy prawnej zostali:

1. Patrycja Popek – Zespół Szkół Nr 1 im. Ambrożego Towarnickiego w Rzeszowie
  2. Kamil Gromek – Zespół Szkół Nr 1 im. Ambrożego Towarnickiego w Rzeszowie
  3. Karolina Mazurkiewicz – Zespół Szkół w Tyczynie

Serdecznie gratulujemy !!! Zwycięzcy dwóch pierwszych miejsc otrzymali nowoczesne elektroniczne opaski sportowe, zaś wszyscy uczestnicy materiały promocyjne Powiatu Rzeszowskiego.

Celem naszych działań, zarówno warsztatów prawnych, jak organizowanych konkursów z wiedzy prawnej, jest edukacja prawna młodzieży szkolnej, zachęcanie do poszerzania swojej wiedzy w tym zakresie, inicjowanie głębszego zainteresowania aspektami prawnymi, w tym także wiązania swojej przyszłości z zawodami prawnymi.

Konkurs został przeprowadzony przez Fundację Pasieka pod patronatem honorowym Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie oraz patronatem honorowym Starosty Rzeszowskiego ze środków otrzymanych od Powiatu Rzeszowskiego.

Zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej i filmowej 😉 z Powiatowego konkursu z wiedzy prawnej: