Konkurs z wiedzy prawnej Powiatu Strzyżowskiego

W Starostwie Powiatowym w Strzyżowie odbyła się trzecia edycja Konkursu z wiedzy prawnej Powiatu Strzyżowskiego zorganizowanego przez Fundację „Pasieka”, pod honorowym patronatem Starosty Strzyżowskiego – Bogdana Żybura.

W imieniu Samorządu Powiatu Strzyżowskiego uczestników konkursu oraz ich opiekunów przywitał Pan Starosta Bogdan Żybura.

Pan Starosta wyraził zadowolenie, że wśród młodzieży jest tak ogromne zainteresowanie zagadnieniami prawnymi oraz samym konkursem, w którym udział jest dowodem zaangażowania i chęci rozwijania umiejętności w dziedzinie prawa. Wskazał również, że samo wydarzenie odbywa się już po raz kolejny dzięki świetnej współpracy z Fundacją Pasieka. Życzył wszystkim uczniom powodzenia oraz satysfakcji z udziału w konkursie.

W konkursie udział wzięli uczniowie trzech szkół z terenu Powiatu Strzyżowskiego: Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Strzyżowie, Zespołu Szkół Technicznych w Strzyżowie oraz Zespołu Szkół w Czudcu.

Po sprawdzeniu prac konkursowych odbyło się uroczyste wręczenie nagród.

Laureatami konkursu z wiedzy prawnej Powiatu Strzyżowskiego zostali:

I. Kamila Koszarska – Zespół Szkół w Czudcu,

II. Kamil Chruścielewski – Zespół Szkół Technicznych w Strzyżowie,

III. Elżbieta Rzeźnikiewicz-Drozd – Zespół Szkół w Czudcu.

Serdecznie gratulujemy!

Podsumowując zmagania konkursowe Prezes Zarządu Fundacji adwokat Karol Grześkiewicz podziękował uczniom za trud włożony w przygotowania oraz wyraził nadzieję, iż w gronie uczestników konkursu wyłonią się w przyszłości wybitne talenty prawnicze.

Dziękujemy uczniom za trud włożony w przygotowania, Panu Staroście Bogdanowi Żybura za wsparcie inicjatywy oraz wspaniałe przyjęcie, a także przedstawicielom szkół za znakomitą współpracę.